יתרונות מחליק שיער עם טורמלין | דרך השיער

פורסם ע"י דרך השיער ב-

כשזה מגיע לשיער שלנו, נשים נוטות להשיג מראה שיער שאין להן באופן טבעי. מתולתלות רוצות להחליק את השיער ואילו נשים עם שיער חלק תבקשנה לסלסל את שיערן. החדשות הטובות הן ששיער חלק כבר לא כל כך קשה להשגה בזכות מחליקי שיער טורמלין אשר משיגים בקלות את התוצאה שלה יחלת

 

השימוש בחום לעיצוב שיער ידוע מזה שנים רבות. בתחילת הדרך השתמשו הנשים במחליקים בעלי פלטות ברזל או מתכת פשוטה אחרת אשר גרמו לעיתים לחימום יתר ולנזק לשיער. כיום, הטכנולוגיות והידע מאפשרים שימוש במחליקי שיער עם חומרים מיוחדים וכבר אינך צריכה להקריב את בריאות שיערך למען שיער חלק. אחד מחומרים אלו הינו חומר טבעי אשר הוכיח את יעילותו בהחלקת שיער יפה ובריאה יותר במהירות וביעילות, הטורמלין (Tourmaline). עם שימוש במחליק טורמלין תוכלי להיות בטוחה שהתוצאה תהיה שיער מבריק יותר ובריא יותר וללא חשש מפגיעה בשיער בשימוש יום יומי במחליק שיער. טורמלין עובד בצורה שונה ממחליק מתכת או קרמי אשר מבוססים על חום גבוה להחלקת השיער.

אז מהו בעצם טורמלין? הטורמלין הינו מינרל, סיליקט המופיע בטבע כמחצב סלעי הנטען במטען חשמלי שלילי כאשר הוא מתחמם. מה זה אומר? החומרים הסיליקטים מוקפים אלקטרונים שליליים מייננים במבנה הגרעין שלהם הנפלטים עם חימום החומר. כתוצאה מפעולה זו, מנוטרלים מטעני החשמל החיוביים בשיער ובאוויר והשיער נותר חלק וללא חשמל סטטי. מטעני חשמל שליליים אלו הנפלטים מהטורמלין סוגרים את השערה מהפנים לחוץ ובכך שומרים על לחות ובריאות השערה. עם מחליק שיער טורמלין השיער שלך יראה חלק ומבריק הרבה יותר מתמיד.

יתרונות מחליק שיער עם פלטות טורמלין:

1. טכנולוגייה מייננת לשיער חלק וזוהר

2. מתאים לכל סוגי השיער ללא חשש מפגיעה בשיער

חסרון:

1. מחיר גבוה

לסיכום, יתרונות מחליק שיער טורמלין ברורים, שומר על השיער מפני פגעי החום, משאיר את השיער חלק וזוהר וללא חשמל סטטי. זהו כלי לכל מי שמבקשת תוצאות החלקה כמו במספרה. נקודה. 

 

 

 


שיתוף פוסט← ישן יותר